ProParacord®; müşteri ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini tüm e-ticaret sitelerinin uyguladığı gizlilik ilkesine uygun olarak saklı tutar. Kişisel bilgileriniz (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb…) kesinlikle başka kişi veya kuruluşlara verilmez. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kargolanan ürünler, sigortalı olarak Yurtiçi Kargo tarafından indirimli olarak taşınmaktadır. Ürünler orjinal kutu, ambalaj ve içerikleri ile teslim edilmektedir.

İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal durumunda, ProParacord® veritabanında, şahsınıza ait hiç bir bilgi (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon vb. kalmamaktadır.) teslim aldığınız siparişleriniz veya müşteri temsilcilerimizle yazışmalarınız varsa, üyelik silme işlemi yapılamamaktadır! Bu tip durumlarda, üyeliğiniz pasif yapılarak askıya alınmaktadır.

www.paracordons.com; SanalPos uygulamalarında, veri şifreleme ve güvenlik için İYZİCO ile iş ortaklığını sürdürmektedir. Kredi kartı bilgileriniz, https alanındave 3d secure ödeme sistemiyle güvenle bankaya aktarılır…

Satın alma işlemlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, site veri tabanında kesinlikle tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, provizyon alınmak amaçlı olarak ilgili banka birimlerine iletilmektedir. Bu iletim sırasında var olan en yüksek şifreleme tekniği olan SSL 2048 bit şifreleme yöntemi ile şifrelenmektedir. ProParacord® kredi kartı bilgilerini asla göremez!